11. 3. 2008

Hlášení OÚ Stračov

Hlášení obecního úřadu ve Stračově:

Obecní úřad Stračov oznamuje občanům Stračova a Klenice, že od 21. března, což je příští pátek, bude občanům obce umožněno navážení větví stromů, dřevního odpadu na místo pálení obvyklé místo, které se nachází u požární nádrže. Zároveň obecní úřad Stračov upozorňuje občany na zákaz navážení ostatních předmětů např. folie, pneumatiky a ostatní podobné materiály. Nebude-li dodrženo příslušné opatření bude od pálení čarodějnic v obci Stračov ustoupeno.

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STRAČOV ve spolupráci S Obecním úřadem Stračov zve všechny případné zájemce na DĚTSKÝ KARNEVAL, který se bude konat tuto neděli 16. března 2008 OD 15:OO HOD. Dětský karneval se bude konat v místní klubovně.
pro děti jsou uchystané soutěže a hádanky, připravené jsou odměny i hezké písničky. Vezměte si masky a přijďte se s námi pobavit. Občerstvení zajištěno.

Sbor dobrovolných hasičů Stračov oznamuje občanům Stračova a Klenice, že tuto sobotu, dne 15. března proběhne sběr starého železa. Sraz účastníků sběru je v 8 hodin a 30 minut v hasičské klubovně.