15. 10. 2014

ZÁŘÍ 2014 V MATEŘSKÉ ŠKOLE STRAČOV

Zahájení školního roku 2014/2015

Dne 8. září jsme naši školku otevřeli široké veřejnosti u příležitosti Dne otevřených dveří mateřské školy. Všichni, kteří této příležitosti využili, si mohli školku prohlédnout v jejím novém kabátku po realizovaných prázdninových opravách a úpravách. Z reakcí návštěvníků bylo zřejmé, že se jim naše školička v jejím novém kabátku líbila. Někteří návštěvníci nám do kroniky napsali i několik milých a hřejivých slov: ***Krásné prostředí pro naše dětičky*** Po 17 letech pěkná návštěva. P.S. Voní to tu pořád stejně.***Rekonstrukce školky o letošních prázdninách rozsvítila celý prostor školního zařízení, děkujeme…***Už se sem moc těšíme***Je to krásné!***Moc pěkná školka***Hned bych se sem vrátila!***


Ve čtvrtek 18. září jsme se vydali společně s Mateřskou školou Petrovice na výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem. Letošní návštěva v ZOO se zvláště vydařila – po celou dobu nám svítilo sluníčko, všichni jsme byli v dobré náladě, i přestože jsme po celou dobu putovali po „svých“. Prošli jsme si všechny pavilony a pozorovali zvířátka ve voliérách a výbězích. Nechyběla ani svačinka U lemura a mlsání dobrot od maminek s pozorováním koníků. Už se těšíme na další výlet…

Fotogalerie