HC Stračov

V roce 2018 založený hokejový tým Stračova, reprezentuje obec Stračov v OHL (Obecní Hokejová Liga, pořádaná panem Lindrem v obci Mžany).

Již minulý ročník 2017/2018 (ročník první) vzbudil veliký zájem o tento sport, jak ze strany hráčů, tak i ze strany fanoušků a diváků. Tento ročník jsme zakončili nádherným celkovým 3. místem.

Nyní máme za sebou ročník druhý (2018/2019), který jsme sice rozjeli ve velikém ,,stylu´´ (prví tři zápasy bez prohry), ale bohužel nám došel dech, a nakonec jsme se rvali o předposlední příčku, kterou jsme po velké dvouzápasové bitvě opět s týmem domácích Mžan uhájili. Celkové místo v turnaji jsme tudíž obsadili 9. místo.

 

Opravdu velmi důležitou oporou našeho týmu je FANS (fanoušci), kteří jezdí pravidelně podporovat náš tým Stračova. A že jsou bez pochyb NEJLEPŠÍ fanouškovskou základnou pro svůj tým, vědí i všechny týmy včetně týmu domácího ze Mžan. Fanouškům pro jejich podporu a atmosféru během zápasů velice DĚKUJEME!!!

 

Tým Stračova pravidelně reprezentují:

Jan Charvát, Matěj Kulhánek, Michal Drobek, Lukáš Kukla, Jan Švejdar, Jakub Ruml, Milan Bednář, Jaroslav Mádle, Oto Hájek a Tomáš Hájek

 

Obec reprezentujeme v nových oficiálních dresech. I fanoušci si přišli na své, díky novým fanouškovským dresům, šálám a vlajce, které si můžete ve fotogalerii prohlédnout.

Oficiální sponzoři nákupu nových dresů jsou:

Obec Stračov, 3D CARS Oto Hájek, ART PRESS Jacek Dobeš, Autodoprava Milan Bednář a Autoservis Charvát, kterým velice DĚKUJEME!!!